Jarrow Formulas

 
Ashwagandha (withania somnifera) je v indické tradiční medicíně ajurvédě používán ke zlepšení funkce svalů a jako tonikum ke zlepšení celkového zdraví. Experimentální studie ukazují, že Ashwagandha je adaptogen, který podporuje odolnost vůči fyzickému, biologickému a chemickému stresu a podporuje vytrvalost, regeneraci svalů duševní zdraví.
Dle potížíUši, Libido ženy, Deprese, Stres, Libido muži ZnačkaJarrow Formulas
Jarrow Formulas nabízí klnicky studovaný extrakt z bergamotu pro přirozenou podporu zdravých hladin cholesterolu a metabolismu glukózy v krvi. Bergamot je druh citrusu, často využívaný pro svou vůni a roste podél pobřeží jižní Kalábrie v Itálii. Obsahuje přírodní polyfenolické sloučeniny, jež slouží jako vychytávače volných radikálů.
Dle potížíCholesterol, Krevní cukr ZnačkaJarrow Formulas
Jarrow Formulas, Curcumin Phytosome, 500 mg, 120 rostlinných kapslí : Vylepšená biologická dostupnost kurkuminu Kurkumin značky Meriva® Klinicky testováno Vhodné i pro vegany Non-GMO
Dle potížíZáněty, Ekzémy, Deprese, Bolest, Alergie ZnačkaJarrow Formulas
Description Enhanced Bioavailability Meriva Clinically Tested for Joint Health Vegan Dietary Supplement Veggie Caps Suitable for Vegetarians/Vegans Curcumin protects DNA against damage by free radicals and reactive oxygen species. Meriva, a...
Dle potížíEkzémy, Alergie, Deprese, Záněty, Bolest ZnačkaJarrow Formulas
Jarrow Formulas K-Right je synergická kombinace tří forem vitamínu K: K1 a K2 ve formách MK-4 a MK-7 a vitamínu D3 pro podporu zdraví kostí a kardiovaskulárního systému. Vitamin K je nezbytný pro karboxylaci osteokalcinu, který váže vápník v kostech. Vitamin D3 je nezbytný pro produkci osteokalcinu. Jarrow Formulas MK-7 je produkt přirozené fermentace pomocí Bacillus subtilis subsp. natto.
In stock
1 422,00 
Jarrow Formulas® Lactoferrin (apolactoferrin) je důležitý imunitní podpůrný glykoprotein, který se nachází v mateřském mléce, slzách a dalších tělesných tekutinách. Jedna z biologických aktivit laktoferinu pochází z jeho silné schopnosti vázat železo (300 x vyšší než u sérového transferinu), což podporuje růst těch prospěšných bakterií. Navíc trávení laktoferinu žaludečním pepsinem uvolňuje imunitní podpůrný peptid lactoferricin B.
Out of stock
506,00 
Mushroom Optimizer® je vynikající směs 7 druhů hub pěstovaných na organické hnědé rýži. Obsažené houby včetně shiitake, reishi a cordyceps jsou specificky vybírány tak, aby se vzájemně doplňovaly poskytováním spektra polysacharidů pro podporu imunitního systému, funkce buněk a vytrvalosti. Mushroom Optimizer® obsahuje také Quatrefolic®, biologicky aktivní folát (5-MTHF [5-methyltetrahydrofolát]) spolu se spektrem polysacharidů. Naštěstí přípravek Jarrow Formulas Mushroom Optimizer obsahuje výtažky ze sedmi druhů hub s obsahem živin, včetně shiitake, reishi a cordyceps. Vzorec bez GMO a bezlepku je ideálním přírodním doplňkem k revitalizaci systémů vašeho těla.
Out of stock
601,00 
PQQ (pyrrolochinolin chinon) je v minimálních množstvích přirozeně obsažen v potravě. Je antioxidační činidlo, která podporuje vznik nových mitochondrií spolu s podporou srdce a mozkových funkcí.
Dle potížíÚnava, Stres ZnačkaJarrow Formulas
Dle potížíZáněty, Cholesterol, Alergie ZnačkaJarrow Formulas
Out of stock
1 092,00 
Ubichonol QH-Absorb + PQQ kombinuje redukovanou aktivní formu koenzymu Q10 s PQQ (pyrrolochinolin chinon), který podporuje produkci nových mitochondrií. Tato kombinace tvoří podporu jak srdce, tak mozkové funkce.
Zinc Balance od Jarrow Formulas je synergická kombinace zinku L-methioninu a glukonátu měďnatého v poměru 15: 1 zinku k mědi. Zinek L-methionin odolává narušení absorpce z vlákniny a kyseliny fytové. Minerál zinek podporuje zdraví kostí a imunity. Jak zinek, tak měď jsou potřebné pro podporu aktivity superoxid dismutázy (SOD), která hraje rozhodující roli v endogenním antioxidačním systému těla.
Dle potížíAkné, Ekzémy, Nachlazení, Diabetes ZnačkaJarrow Formulas
Price

 – 

  • 369
  • 1422
Dle potíží
Podle oblasti
Podle potřeby
    Show all (14)
Pro muže