Citrus Bergamot, 500 mg, 60 veg.kapslí

1049 CZK
JA06
Out of stock

Jarrow Formulas nabízí klnicky studovaný extrakt z bergamotu pro přirozenou podporu zdravých hladin cholesterolu a metabolismu glukózy v krvi. Bergamot je druh citrusu, často využívaný pro svou vůni a roste podél pobřeží jižní Kalábrie v Itálii. Obsahuje přírodní polyfenolické sloučeniny, jež slouží jako vychytávače volných radikálů.

Jarrow Formulas, Citrus Bergamot, 500 mg, 60 veg.kapslí :

  • Podpora metabolismu glukózy
  • Podpora správné hladiny cholesterolu
  • Non-GMO
  • Vhodné i pro vegetariány / vegetariány
  • Doplněk stravy
Značka:
Jarrow Formulas

Složení v dávce 1 rostlinná kapsle : Extrakt z bergamot (citrus bergamia) (ovoce) (> 30% [150 mg] polyfenolů [neohesperidin, naringin, neoeriocitrin, bruteridin, melitidin]) 500 mg **; ** - Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Dávkování : 1 kapsli denně na prázdný žaludek před večerním jídlem nebo podle pokynů lékaře.

Další ingredience : Stearan hořečnatý (rostlinný zdroj), celulóza a oxid křemičitý. Rostlinná kapsle se skládá z hydroxypropylmethylcelulózy.

Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléčné výrobky, vejce, ryby, měkkýše nebo arašídy či ořechy.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, užíváte léky, nebo máte zdravotní potíže(zejména problémy s kontrolou cukru / glukózy, zablokování žlučových cest / žlučovodů nebo žlučové kameny, dysfunkce ledvin nebo onemocnění jater), poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Skladujte na chladném a tmavém místě.

Obsah balení : 60 rostlinných kapslí

Combine with