Ušetříte 22 %

Black Cumin Seed Oil (černucha setá) 1000 mg, 60 softgel kapslí

List price: 690 CZK
537 CZK
You save: 153 CZK (22%)
NO154
In stock
+
Olej z černuchy seté (nigella sativa) je tradičně používán v oblasti Středního východu, v Asii a Africe po tisíce let. Černucha setá je lidově nazývána také černý kmín. Nedávné vědecké studie ukazují, že olej z kmínu černého kmínu obsahuje fenolové sloučeniny a mastné kyseliny, které přispívají k jeho schopnosti podporovat vyvážené reakce imunitního systému. Studie také ukazují, že olej z černého kmínu může pomoci podpořit cévní systém. Zajímavá je také jeho schopnost bojovat s negativními projevy obezity (ne přímo s obezitou) a celkově je olej z černuchy dobrý obecný prostředek podpory při široké škále použití , nevýhodou však je, že tento účinek není zase tak velký.

Black Cumin Seed (černucha setá) 1000 mg, 60 softgel kapslí :

  • Celková podpora
  • Podpora rovnováhy imun. systému
  • Non-GMO
  • Bez lepku, bez sóji
  • Keto friendly
  • GMP kvalita
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 softgel : Kalorie 10 ; Celkový tuk 1 g ; Organický olej z černuchy seté) (Nigella sativa) (lisovaná za studena, bez hexanu) 1 g (1 000 mg) **; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Softgel kapsle [hovězí želatina (testována proti BSE), glycerin, voda] a d-alfa tokoferol (ze slunečnicového oleje).

Není vyrobeno z přísad z pšenice,kvasnic, lepku, sóji, kukuřice, mléka, vajec, ryb nebo měkýšů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 1 softgel kapsle denně s jídlem.

Upozornění : Určeno pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, nebo užíváte léky, poraďte se před použitím s lékařem.

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Po otevření uchovávejte na suchém a chladném místě.

Obsah balení : 60 softgel kapslí.