MycoMedica

 
MM06
Out of stock
690,00 
Agaricus (almond mushroom) contains a number of polysaccharides, glutamate complexes, kempesterins and other bioactive substances. The western world learned about the agaricus mushroom only relatively recently, thanks to a village in Brazil, where the local natives lived to a surprisingly old age and long health. It was found that they consumed a lot of the mushroom agaricus (almond mushroom). The agaricus in this product is processed using the hot water extraction method and offers a high-quality extract from this mushroom in an ideal ratio of active substances with a content of min. 30% polysaccharides. At present, Agaricus is a widespread and popular mushroom also in culinary. It contains a large amount of bioactive substances such as vitamins, minerals, polysaccharides - beta glucans, krestin, glucomannans, ergostelols, sodium pyroglutamate and others. The concentration of polysaccharides in the extract is also important. Agaricus blazei supports the body's natural defenses and helps regulate the immune system. Scientists who compared the activity of mushroom polysaccharide molecules found that Agaricus molecules are the most active of all mushrooms in terms of influencing the immune system. Therefore, it is recommended to continuously use Agaricus for a maximum of 1-2 months, then a longer break to avoid "fatigue" of the immune system.
Podle potřebyPosílení imunity ZnačkaMycoMedica
MM07
Out of stock
490,00 
MycoComplex je zajímavá formulace známých a často používaných medicinálních hub Reishi, Agaricus blazei, Shiitake, Cordyceps CS-4, navíc doplněná Acerolou( zvanou též brazilská třešeň), která obsahuje vysoký podíl vitamínu C. má vysoký obsah vitamínu C. Svým složením je tato kombinace zaměřená především na podporu imunity. 
Dle potížíCholesterol Podle potřebyPosílení imunity ZnačkaMycoMedica
MM03
Out of stock
690,00 
Chaga vytváří nejprve víceleté až 35centimetrové plodnice až později, když strom odumírá a podhoubí se dostalo hluboko pod kůru, se tvoří dokonalé plodnice. Pochází z oblasti Ruska a Sibiře, běžně se s ní setkáváme i na severu Polska aj. Chaga je součástí tradiční ruské medicíny již několik století. Nejvíce ji využívá lid Khanty, pro který je velmi cenná a ceněná. Chaga je bohatá na velké množství bioaktivních látek, krom vitamínů a minerálů obsahuje i melanin, díky němuž je tmavý, triterpenové sloučeniny betulin a kyselinu betulinovou, které získává ze svého hostitele břízy, obliquol, dále pak v něm můžeme najít velmi důležité polysacharidy – beta glukany, flavonoidy, steroly či pteridin. Jako surovinu používáme Chagu, která roste divoce na břízách v oblastech severní Číny (provincie Hei Long Jiang) a východní Sibiře, kde je příroda člověkem prakticky nedotčená.
Podle potřebyOchrana DNA, Posílení imunity ZnačkaMycoMedica
MM05
Out of stock
690,00 
Cordyceps (housenice čínská) patří k nejcennějším houbám čínské medicíny. Cordyceps obsahuje bioaktivní látky jako polysacharidy, cordycepin, D-manitol, betaglukany a mnoho dalších, včetně minerálů, stopových prvků i vitamínů. Cordyceps sinensis (Dongchonxiacao, housenice čínská, Caterpillar mushroom, Ophiocordyceps sinensis) patří do rodu cordyceps, kam se řadí i Cordyceps militaris, Cordyceps liangshamensis, Cordyceps gunnii aj. (je objeveno téměř 700 druhů), jedná se o vřeckovýtrusnou jedlou parazitickou houbu. Její spory se uchytí na površích larev hmyzu a následně vyplní celou schránku svým sklerociem, ze kterého pak vyroste zralá houba. Cordyceps roste v nadmořských výškách nad cca 3500 metrů, a to hlavně v horách Tibetu, v čínských provinciích Sichuan, Yunnan atd. Houba se sbírá v období od dubna do srpna. Ve volné přírodě je však již málo k nalezení. Dle všeho během 25 posledních let poklesl výskyt o 90 %, což samozřejmě zvýšilo její hodnotu na trhu, a proto se tato houba pěstuje i uměle. Poptávka po Cordycepsu je dána hlavně jeho účinky na lidské zdraví. Sílu Cordycepsu po tisíce let využívá tradiční čínská a tibetská medicína. Existují příběhy, které popisují, jak pasáci yaků vypozorovali na zvířatech změnu, pokud spásali Cordyceps. Zvířata byla vitálnější, silnější, zdravější i potentnější. Psané záznamy pak můžeme vystopovat až do roku 620 n. l. Západnímu světu je Cordyceps znám až od roku 1726, kdy byl představen na mykologické konferenci v Paříži. Tehdy ale západní svět neměl o účincích Cordycepsu ponětí. To se však změnilo, byť mnohem později, i díky tomu, že v roce 1964 byl Cordyceps oficiálně zapsán mezi rostlinná léčiva do čínské farmakologie.
Podle potřebyAnti-age, Posílení imunity, Celkové zdraví, Energie ZnačkaMycoMedica
MM04
Out of stock
690,00 
Hericium (korálovec ježatý) je nedílnou součástí čínské medicíny. Tato parazitická houba má podle ní schopnost vyrovnávat yin a yang v těle. Vyzkoušejte ji v ideálním poměru polysacharidů, fytosterolů, erinacinů, ergosterolů a dalších bioaktivních látek. Hericium (korálovec ježatý, v angličtině je známý jako lví hříva, Hericium erinaceus) patří mezi jedlé stopkovýtrusé vitální houby pocházející z Asie, hojně se též vyskytuje na severu Ameriky. Hericium je možné vzácně najít i u nás.
Podle potřebyKognitivní podpora, Protizánětlivé, Posílení imunity ZnačkaMycoMedica
MM02
Out of stock
690,00 
Reishi (ganoderma neboli lesklokorka lesklá) je jednou z nejužívanějších vitálních hub. V tradiční čínské medicíně se využívá po tisíciletí pro své vitalizující účinky. V tomto produktu je zachován ideální poměr polysacharidů, triterpenů a dalších bioaktivních látek pro nejlepší výsledky.  Díky zpracování metodou dvojité extrakce (nejprve se extrahuje vodou a následně alkoholem) nabízíme vysoce kvalitní výtažek z Reishi v ideálním poměru účinných látek pro nejlepší výsledky.
Podle potřebyOchrana DNA, Posílení imunity, NK buňky ZnačkaMycoMedica
MM01
Out of stock
1 490,00 
Reishi (Ganoderma lucidum neboli lesklokorka lesklá) je jednou z nejužívanějších vitálních hub. V tradiční čínské medicíně se využívá po tisíciletí pro své vitalizující a imunitu podporující účinky. Tento produkt je zaměřen na vysokou koncentrací triterpenů a polysacharidů. Triterpenoidy vytváří v Reishi její specifickou hořkou chuť a podílí se na její funkci stimulovat přirozenou obranyschopnost a imunitu.
Podle potřebyNK buňky, Ochrana DNA, Posílení imunity ZnačkaMycoMedica
Price

 – 

  • 490
  • 1490
Dle potíží
Podle potřeby