Vein Support (hesperidin + diosmin), DiosVein a MenaQ7, 60 rostlinných kapslí

689 
DR31
Skladem
+

Doctor's Best Vein Support obsahuje DiosVein Diosmin, používaný po celá desetiletí v Evropě pro vaskulární podporu. DiosVein, extrahovaná frakce z pomeranče je bohatý na bioflavonoidy a v klinických studiích je používán na podporu zdraví krevních cév a podporu normální oběhové funkce. V kombinaci s diosminem je používána pro podporu zdravé žilní funkce. Vein Support také obsahuje MenaQ7, světoznámou přirozenou formu vitamínu K2 typu MK-7, extrahovanou z fermentované cizrny. Díky tomu ani neobsahuje sóju.

Vein Support (hesperidin + diosmin), DiosVein a MenaQ7, 60 rostlinných kapslí :

  • Hesperidin a Diosimin MenaQ7 - přírodní vitamín K2 MK7
  • Pomáhá podporovat zdraví krevních cév
  • Pomáhá propagovat zdravý oběh
  • Non-GMO
  • Bez sóji
  • Vhodné i pro vegany
  • Doplněk stravy
Značka:
Doctor's Best

Složení v jedné dávce 1 kapsle : Vitamin K2 (jako MK7 značky MenaQ7) 20 mcg 31%; DiosVein Diosmin EP (min. 90% diosminu) 450 mg **; Přírodní pomerančový extrakt (standardizovaný na min. 90% hesperidinu) 100 mg **; *- Referenční hodnota příjmu; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Rýžový prášek, modifikovaná celulóza (rostlinná kapsle), stearát hořečnatý (rostlinný zdroj), oxid křemičitý, glycerol monostearát, askorbyl palmitát, extrakt z rozmarýnu.

Dávkování : 1-2 kapsle denně, nejlépe s jídlem obsahujícím tuk.

Upozornění : Obsahuje vitamín K. Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte-li léky( zejména na ředění krve jako), poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí.

Obsah balení : 60 rostlinných kapslí

Podobné produkty Podobné produkty