Sleva 10%

Magtein Magnesium Threonate 90 kapslí

Původní cena: 1035 
935 
Ušetříte: 100 Kč (10%)
NO35
Skladem
+
Naše množstevní slevy:
Množství 2+ 3+
Cena 910 Kč 890 Kč
Přidat k oblíbeným Porovnat

Hořčík treonát je nejnovější forma hořčíku, jehož výroba je patentovaná, a která spočívá v unikátním spojení minerálu hořčíku a treonátu (metabolit vitamínu C).

Hořčík je nepostradatelný minerál pro moderní dobu, slouží jako kofaktor ve velkém množství tělesných procesů a je také nepostradatelný pro metabolismus kostí a nervové soustavy. Výhodou L-treonátu, nejpokročilejší formy horčíku je jeho snandá vstřebatelnost přes mozkovou bariéru. Tím se velmi odlišuje od ostatních produktů s hořčíkem (včetně jinak dobře vstřebatelných forem jako malát, bisglycinát, apod.).

Tento produkt obsahuje stejný hořčík treonát značky Magetin, jako produkt Magnesium Threonate od Dr.Best v naší nabídce. Malinkou nevýhodou tohoto produktu je nutnost brát 3 kapsle denně, oproti 2 kapslím u Brain Magnesium od společnosti Dr.Best. Celkový obsah horčíku i treonátu v balení je však u obou produktů stejný.

Z důvodu vyšší ceny a nižšího obsahu elementárního hořčíku oproti jiným formám není hořčík treonát příliš vhodný k doplňování hořčíku v případě celkového deficitu hořčíku. Naopak vhodný je pro svoje unikátní kognitivní působení pro mozek a nervovou soustavu. Nejnovější výzkumy také odhalili nečekanou možnost uplatnění treonátu pro obnovu a růst vlasů.

Magtein Hořčík Treonát klíčové znaky :

  • Nejvstřebatelnější hořčík
  • Obsahuje Magtein Magnesium Threonate
  • Snadné usínání
  • Kognitivní činnost
  • Zklidnění mysli
  • Vstřebání přes mozkovou bariéru
  • Vysoká kvalita
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 3 kapsle : Hořčík ( obsažený v Magtein treonát hořečnatý 2g** ) 144 mg, 38 % RHP*;* %RHP – referenční hodnota příjmu ; ** - RHP není stanovena

Další ingredience : Celulóza (kapsle), rýžová mouka, magnesium stearát (rostlinný zdroj), křemík.

Není vyráběno s pšenicí, lepkem, sóoui, mlékem, vejci, rybami, korýši, ořechy. Vyráběno v GMP zařízení, které zpracovává jiné produkty obsahující tyto alergeny, možnost potenciální kontaminace těmito alergeny.

Dávkování : 3 kapsle denně, nejlépe jednu kapsi brzy odpoledne a dvě kapsle hodinu před spaním.

Upozornění : Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou pestré stravy. V případě, že užíváte jakékoliv léky, jste těhotná nebo kojíte, poraďte se před použitím se svým lékařem.

Obsah : 90 kapslí

 

Podobné produkty