Kyolic Aged Garlic Extact - Česnekový Extrakt Cardiovascular 100 kapslí

Kyolic, Cena denní dávky: 8Kč
446 
WA01
Skladem
+
Přidat k oblíbeným Porovnat

Tato formulace obsahuje nejvyšší koncentraci vyzrálého česnekového extraktu na jednu kapsli.

Jedná se o česnek zpracovaný speciální metodou, kdy dojde k zachování hlavních účinných látek v česneku. Vybrané odrůdy nejsilnějšího česneku paličáku, pěstované organickou metodou jsou po dobu 20 měsíců fermentovány v nerezových nádržích. Dochází tím k přetransformování volatilních sirných sloučenin do více stabilních komplexů a nových molekul. Dochází také ke koncentraci důležité sirné sloučeniny S-Allyl Cystein, která je v tomto česnekovém extraktu až 8x vyšší než v čerstvém česneku.

Zároveň tento proces zpracování odstraňuje silný zápach, který známe z čerstvého česneku. Jedná se tedy o rovnocenou alternativu k použití čerstvého česneku, k jehož známému příznivému působení je potřeba zkonzumovat více než 1-2 gramy čerstvého česneku denně. Vysoká konzumace čerstvého česneku však může přinést kromě velké bolesti v ústech, také potenciální popálení trávicího traktu. Díky metabolizaci účinných složek čerstvého česneku v organizmu dochází k jejich uvolňování tělem a také k tělesnému zápachu ze sirných sloučenin, což nebývá společensky příliš vhodné.

Výhodou tohoto fermentovaného česneku je tedy velmi pohodlné uživání dostatečného množství česneku bez zápachu, pálení a dalších nepříznivých jevů.

Česnek je úžasná rostlina konzumována po staletí našimi předky a v našich končinách se tradičně konzumuje jedna z nejsilnějších odrůd česneku paličáku. Kyolic Aged Garlic extract je vyráběn z nejkvalitnějších ekologicky pěstovaných silných odrůd česneku paličáku. Nyní si v 21. stoletím můžeme pohodlně užívat silné účinky toho co odpradávna pomáhalo našim předkům bez nepřijemného zápachu.

Vyzrálý česnekový extrakt vyniká v těchto oblastech:

  • Zdroj organické síry
  • Normální hladina cukru v krvi - metabolismus sacharidů
  • Imunita - přirozená obranyschopnost
  • Normální činnost srdce - hladina cholesterolu a krevních lipidů
  • Antioxidant
  • Normální činnost jater
  • Duševní pohoda - stres
Značka:
Kyolic

Blood Flow Ultra Combo

+
+
+
1 x 1399 Kč 1357 Kč
+
+
+
+
Cena produktů v balíčku 6156 Kč
Celkem za balíček 6021 Kč
Ušetříte (2%) 135 Kč

V jedné porci 2 kapsle : Vyzrálý česnekový extrakt (palice), 600 mg*, * - % DDD, ** - Doporučená denní dávka není stanovena

Další ingredience : Syrovátka, kyselina alginová (mořské řasy), oxid křemičitý, celulóza a stearát hořečnatý (rostlinný zdroj).

Neobsahuje : sodík, kvasnice, konzervační látky, cukr, lepek, umělá barviva a příchutě.

Dávkování : 2 kapsle 2x denně s jídlem.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná / kojící, užíváte léky, nebo máte zdravotní potíže.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte jestliže je porušený kroužek pod víčkem nebo pokud je poškozené nebo chybějící vnitřní těsnění

Skladujte v chladném a suchém místě s utěsněným víčkem.

Hmotnost : 110 g (odchylka +/- 5g). 100 kapslí

Podobné produkty