Kyolic Aged Garlic Extract - Česnekový Extrakt bez zápachu Imunita 100 tablet

Kyolic, Cena denní dávky: 9Kč
469 
WA03
Skladem
+
Přidat k oblíbeným Porovnat

Kyolic vyzrálý česnekový extrakt je česnek zpracovaný speciální metodou, kdy dojde k zachování hlavních účinných látek. Vše začíná pěstováním těch nejlepších palicí česneku, výhradně za použití organických metod pěstování, bez použití syntetických pesticidů a hnojiv. Vybrané palice česneku jsou pak fermentovýny v nerezových nádržích po dobu 20 měsíců. Díky tomu dochází k přeměně volatilních sirných látek (mimo jiné způsobující pálení a zápach z česneku) do stabilnějších molekul, jako je S-Allyl Cystein (SAC).

S-Allyl Cystein je sirná molekula rozpustná ve vodě a působící mimo jiné jako vychytávač nebezpečných volných radikálů a peroxidů kyslíku a dusíku. Indukuje také produkci endogenních enzymů jako je glutathion a superoxiddismutáza.

Zároveň tento proces zpracování odstraňuje silný zápach, který známe z čerstvého česneku. Jedná se tedy o rovnocenou alternativu k použití čerstvého česneku, k jehož příznivému působení je potřeba zkonzumovat více než 1-2 gramy čerstvého česneku denně.Toto však může přinést kromě velké bolesti v ústech, potenciální popálení trávicího traktu. Dále, díky metabolizaci účinných složek v organizmu po požití čerstvého česneku, dochází k jeho uvolňování tělem a silnému zápachu sirných sloučenin, což není příliš vhodné ve společnosti. 

Oproti silně zažité obecné představě, není alicin hlavní účinnou složkou, zodpovědnou za příznivé účinky česneku. Alicin je velmi reaktivní molekula vznikající z alliinu za působení enzymu alináza, přítomném v čerstvém česneku. Alicin sice působí proti bakteriím a virům ve zkumavce a v testech in vitro. Jeho biovyužitelnost v těle je ale prakticky nulová a testy neprokázali jeho přítomnost v séru, a to ani ve vysokých dávkách. Díky své reaktivitě také není v žádných česnekových přípravcích obsažen. Vyjímkou mohou být extakty přímo s allicinem, ve speciální formulaci nebo v potahovaných tabletách zabraňujícím jeho deaktivaci v žaludku. Uvolňuje se pak až v tenkém střevě, kde je však také rychle metabolizován, může však také poškodit střevní stěnu. Navíc alicin, pokud se dostane do střeva může ničit střevní mikroflóru, tedy zlé i přátelské střevní bakterie.

Výhodou Kyolic vyzrálého česnekového extraktu je tedy jeho velmi pohodlné uživání většího množství česneku a to bez zápachu, pálení a dalších nepříznivých jevů. Díky speciálnímu procesu fermentace dochází k zachování důležitých sirných sloučenin, jako je S-Allyl Cystein ve vysokém množství.

Česnek je úžasná rostlina konzumována po staletí našimi předky a v našich končinách se tradičně konzumuje jedna z nejsilnějších odrůd česneku.Je to dáno tím, že v ČR jsou šlechtěny odrůdy česneku tzv. paličáky. Kyolic fermentovaný česnekový extrakt je vyráběn z organicky pěstovaných šlechtěných odrůd česneku paličáku, bez použití syntetických hnojiv a pesticidů.

Nyní v 21. stoletím můžeme pohodlně využívat silné účinky toho co odjakživa pomáhalo našim předkům.

Vyzrálý česnekový extrakt vyniká v těchto oblastech:

 • Zdroj organické síry
 • Normální hladina cukru v krvi - metabolismus sacharidů
 • Imunita - přirozená obranyschopnost
 • Normální činnost srdce - hladina cholesterolu a krevních lipidů
 • Normální činnost jater
 • Antioxidant
 • Duševní pohoda - stres

Další znaky:

 • Organický česnek bez zápachu
 • Vitamín C
 • Výtažek z medicin. hub
 • Extrakt z oregána
 • Extrakt z olivového listu
 • Extrakt z kozince blanitého
 

Doporučené použití

Berte dvě kapsle dvakrát denně s jídlem

Složení produktu :
Denní dávka : 2 kapsle
  Obsah v denní dávce % DDD
Vitamin C (kalcium askorbát) 105 mg 175%
Extrakt z fermentovaného česneku Kyolic (palice) 440 mg **
Premiový Komplex z medicin. hub
Shiitake, Maitake, Pornatka Kokosová, Reishi a Agaricus
150 mcg **
Kozinec blanitý extrakt (kořen) 100 mg **
Oregáno extrakt (list) 100 mg **
Olivový list extrakt (Oleuropin 18%) 80 mg **
** Doporučená denní dávka není stanovena
Značka:
Kyolic

Složení v jedné porci 2 kapsle : Vyzrálý česnekový extrakt *, 440 mg, **, Vitamin C ( askorbát vápenatý ), 105 mg, 175 % DDD, Prémiový komplex hub (Shiitake, Maitake, Poria Cocos, Reishi, Agaricus , 150 mg *, extrakt z astragalu (kořen) , 100 mg *, extrakt z oregána (list), 100 mg *, extrakt z olivového listu ( Oleuropin 18 %) , 80 mg *,* - DDD % - denní doporučená dávka, ** - DDD není stanovena

Další ingredience : Želatina, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj).

Dávkování : 2 kapsle dvakrát denně s jídlem.

Neobsahuje : sodík, kvasnice, mléčné výrobky, konzervační látky, cukr, lepek, umělá barviva a příchutě.

Upozornění: Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná / kojící, užíváte léky, nebo máte zdravotní potíže.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, jestliže je porušený kroužek pod víčkem nebo pokud je poškozené nebo chybějící vnitřní těsnění

Skladujte v chladném a suchém místě s utěsněným víčkem.

Obsah balení : 100 kapslí