Coenzyme Q10 100 mg s Piperinem 120 gelových kapslí

Doctor's Best, Cena denní dávky: 5Kč
730 
DR11
Skladem
+
Přidat k oblíbeným Porovnat

Mitochondriální koenzym Q10 s BioPerinem v softgelových kapslích pro vysokou vstřebatelnost

Molekula koenzym Q10 má v těle řadu důležitých funkcí. Nachází se téměř ve všech buňkách lidského těla a podílí se na vytváření energie v mitochondriích, zejména těch v srdci. Stres, působení volných radikálů, stárnutí a některé medikamenty mohou vyčerpat zásobu CoQ10, jehož produkce navíc s postupem věku klesá.

Dostatečná hladina koenzymu Q10 je velmi důležitá zejména pro osoby po srdeční příhodě a osoby užívající ty léky, které jako vedlejší účinek vyčerpávají hladinu koenzymu Q10. Díky špatnému vstřebávání samotného koenzymu Q10 v trávicím traktu je vhodné posílení vstřebatelnosti díky piperinu z černého pepře.

Velmi důležité je také užívání koenzymu Q10 společně s tuky, jelikož se jedná o látku rozpustnou v tucích. Měkké gelové kapsle naplněné extra panenským olivovým olejem jsou vhodné pro užití koenzymu i bez společné konzumace tuků či potravin obsahujících tuk.

KoenzymQ10 je vhodný pro své působení v těchto oblastech:

  • Buněčné dýchání
  • Kofaktor v mnoha buněčných procesech
  • Mitochondriální kofaktor
  • Produkce ATP

Další znaky :

  • Extrakt z černého pepře Bioperin (piperin) pro vyšší vstřebatelnost
  • Gelové kapsle s panenským olivovým olejem pro lepší vstřebatelnost
  • Obsah 100 mg v jedné kapsli !
  • Doplněk stravy
Značka:
Doctor's Best

Mitochondriální balíček

+
+
1 x 1147 Kč

Balíček zahrnuje produkty pro ochranu, regeneraci a biogenezi mitochondrií

Cena produktů v balíčku 2622 Kč
Celkem za balíček 2522 Kč
Ušetříte (4%) 100 Kč

Složení v dávce 1 kapsle: Koenzym Q10, 100 mg **, Bioperine (extrakt z plodu černého pepře), 5 mg**, DDD – doporučená denní dávka, ** - DDD není stanovena

Další ingredience: Rýžový prášek, modifikovaná celulóza (vegetariánské kapsle), stearan hořečnatý (rostlinný zdroj), oxid křemičitý.

Neobsahuje nic jiného než uvedené ingredience

Dávkování : 1 nebo více kapslí denně nejlépe s jídlem. Pro maximální absorpci berte s jídlem s obsahem tuku, nebo podle doporučení informovaného lékaře.

Upozornění : Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Poraďte se s lékařem v případě, že užíváte léky.

Skladujte v suchu při teplotě do 25°C

Hmotnost : 110 g (odchylka +/- 5g). 120 softgelových kapslí

Podobné produkty