Iron Ferrochel (železo bisglycinát) 27 mg, 120 tablet

328 
DR29
Skladem
+

High Absorption Iron with Ferrochel je vysoce absorbovatelné a biodostupné železo značky Ferrochel, které je 100% chelátováno. Díky tomu dosahuje vysoké biologické dostupnosti a zabraňuje nevolnostem a zažívacím obtížím, které běžně způsobuje suplementace železa.

Chelatace umožňuje železu snadno procházet střevní stěnou, kde jsou minerály optimálně absorbovány. Železo je esenciální minerál, který pomáhá při normální produkci červených krvinek. Je to důležitá složka hemoglobinu, která přenáší kyslík v celém těle.

Železo hraje také důležitou roli v metabolismu kyseliny listové, která je důležitá pro vývoj nervového systému plodu. Anémie u těhotných žen je spojena s nízkou porodní hmotností a předčasným porodem. Nejčastější příčinou anémie je nedostatek železa.

Ferrochel Železo je chelátováno s aminokyselinami glycinu, což zajišťuje vysokou absorpci a zvýšenou snášenlivost.

Iron with Ferrochel (železo bisglycinát) 27 mg :

  • 100% chelátovaná forma železa
  • Jemný na žaludek
  • Bez bolestí trávicího traktu
  • Vhodný i pro vegany / vegetariány
  • Non-GMO
  • Bezlepkový
  • Bez sóji
  • Doplněk stravy
Značka:
Doctor's Best

Složení v jedné dávce 1 tableta : Železo (z Ferrochel, bisglycinát železnatý) 27 mg (192 %RHP*); *-Referenční hodnota příjmu.

Další ingredience : Mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj), oxid křemičitý, povlak tablety (modifikovaná celulóza, glycerin).

Dávkování : 1 tabletka denně s jídlem nebo podle doporučení lékaře.

Varování : Neúmyslné předávkování přípravkem obsahujícím železo je hlavní příčinou smrtelných otrav u dětí mladších 6 let. Uchovávejte tento přípravek mimo dosah dětí. V případě neúmyslného předávkování okamžitě vyhledejte lékaře nebo toxikologické středisko.

Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. Pouze pro dospělé.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí.

Obsah balení : 120 tablet

Podobné produkty Podobné produkty