Ušetříte 10 %

Vitamin D3 + K2 Gummies, příchuť Granátové jablko, 60 gumových bonbonů

List price: 854 CZK
768 CZK
You save: 86 CZK (10%)
NN02
Out of stock

Tyto chutné žvýkací bonbony jsou vyrobené pro dospělé a kombinují vitamín D3 a vitamín K2 pro podporu zdravých kostí a rovnováhy vápníku.

Věděli jste, že vaše kosti se v průběhu času neustále přestavují? Samotná kost je totiž dynamická, živá tkáň. Vitamíny D3 a K2 jsou dvě živiny, které společně pomáhají budovat a udržovat zdravé kosti, když se pohybujete za hranicí vrcholných let pro produkci kostí. Produkt vitamín D3 + K2 Gummies vám poskytují pohodlný a lahodný způsob, jak získat důležitou dávku těchto důležitých živin.

Vitamin D3 pomáhá tělu vstřebávat vápník ze střev a reabsorbovat vápník z ledvin, zatímco vitamin K2 podporuje tvorbu zdravých kostí a přesměrovává vápník pryč z vašich tepen, kde je rozhodně nežádoucí, aby se hromadil. V kombinaci vitamíny D3 a K2 pomáhají tělu efektivně využívat vápník, udržovat zdravou hustotu kostí a také podporovat kardiovaskulární zdraví.

Nordic Naturals, Vitamin D3 + K2 Gummies, příchuť Granátové jablko, 60 gumových bonbonů :

  • 1 000 IU vitamínu D3
  • 45 mcg vitaminu K2 MK-7
  • Pomáhá vyrovnávat vápník a fosfor a podporuje zdravé funkce kostí a svalů
  • Lahodná chuť granátového jablka
  • Bez želatiny
  • Pro dospělé
  • Žádná umělá barviva, příchutě ani konzervační látky
  • Doplněk stravy
Značka:
Nordic Naturals

Složení v dávce 1 gumový bonbon : Celkový obsah sacharidů 3 g; Celkový cukr 2 g (zahrnuje 2 g přidaných cukrů) ; Vitamin D3 (cholekalciferol) 25 mcg (1000 IU (250 %RHP*); Vitamin K2 ((jako menachinon-7) (MK-7)) 45 mcg (60 % RHP*); *- Denní referenční hodnota příjmu.

Dávkování : Jeden gumový bonbon denně nebo podle pokynů vašeho lékaře.

Další ingredience : Organický třtinový cukr, organický tapiokový sirup, čištěná voda, pektin, kyselina citronová, přírodní aroma, dihydrát citrátu sodného, ​​kyselina fumarová, ovocný a zeleninová šťáva (barva).

Žádný lepek, mléčné deriváty ani umělá barviva nebo příchutě.

Upozornění : Pokud používáte jakékoliv léky (zejména na ředění krve jako warfarin, heparin), poraďte se před použitím s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah slunečních paprsků.

Obsah balení : 60 gumových žvýkacích bonbonů

Combine with Combine with