Ultimate Ashwagandha with KSM-66, 250 mg, 60 veg. kapslí

292 CZK
SW17
In stock
+

Zklidněte svou mysl a tělo díky výkonné podpoře adaptogenu Aswagandha KSM-66. Po tisíce let ajurvédští bylinkáři považovali ashwagandhu za prostředek, jak zvýšit duševní a fyzickou vitalitu, posílit imunitu a zmírnit účinky stresu. Moderní výzkumy odhalily, že tento staletími prověřený a uznávaný adaptogen obsahuje alkaloidové složky známé jako withanolidy, které mají širokou škálu blahodárných působení na celé tělo.

Ultimate Ashwagandha od Swanson obsahuje KSM-66®, koncentrovaný extrakt z látek, které ashwagandha obsahuje. Vyrobeno výhradně ze 100% certifikovaného organického kořene ashwagandhy, KSM-66 využívá speciální technologii k zachycení podstaty celé rostliny, včetně sloučenin rozpustných ve vodě i v tucích, bez použití alkoholu nebo chemických rozpouštědel. Tato pokročilá technika poskytuje silný extrakt s plným spektrem všech bioaktivních složek nacházejících se v kořenu.

Swanson Ultimate Ashwagandha KSM-66 , 60 rostlinných kapslí :

  • Podporuje zdravou a přirozenou reakci na každodenní stres
  • Normalizuje náladu, hladinu energie
  • Podpora funkce imunitního a nervového systému
  • Doplněk stravy
Značka:
Swanson

Složení v dávce 1 rostlinná kapsle: KSM-66® Extrakt z Vitánie snodárné (Withania somnifera) (kořen) 250 mg **; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Hypromelóza (rostlinná kapsle), rýžové otruby, oxid křemičitý, rýžový extrakt.

Dávkování : 1 rostlinná kapsle denně. VAROVÁNÍ: Neužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojíte.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, nebo užíváte-li léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem. Není náhradou pestré stravy.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte na suchém a chladném místě.

Obsah balení : 60 rostlinných kapslí

Combine with Combine with