Ubiquinol Kaneka 50 mg, 60 softgel kapslí

563 CZK
HO41
In stock
+

Ubichinol (ubiquinol) je redukovaná a aktivní forma koenzymu Q10 (CoQ10). CoQ10 se nalézá ve všech buňkách těla, ve vysokých koncentracích zejména v srdci a je nezbytný pro produkci mitochondriální energie a jako vychytávač volných radikálů pocházejících z metabolismu tuků. Tyto vlastnosti činí z Ubiquinolu skvělý doplněk pro podporu výroby energie a ochrany před volnými radikály např. v srdci, mozku a neuronech. Bylo prokázáno, že ubiquinol je vysoce biologicky dostupný a přidání MCT oleje (triglyceridy se středním řetězcem) k tomuto produktu přirozeně zlepšuje jeho rozpustnost a zvyšuje střevní absorpci čímž vytváří skvělý produkt s vynikající biologickou hodnotou.

Healthy Origins Ubiquinol Kaneka 50 mg, 60 softgel :

  • Aktivní forma CoQ10
  • Vyšší biologická dostupnost
  • Kaneka - nejlepší značka ubiquinolu
  • GMP kvalita
  • Doplněk stravy
Značka:
Healthy Origins

Složení v dávce 1 měkká želatinová kapsle : Ubichinol (Kaneka Ubiquinol) (redukovaná forma CoQ10) 50 mg *;*-Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : MCT olej (triglyceridy se středním řetězcem), želatina, glycerin, askorbyl palmitát, voda, včelí vosk, slunečnicový lecitin, annatto (rozpuštěné ve slunečnicovém oleji).

Neobsahuje cukr, droždí, pšenici, lepek, sóju, ryby, mořské plody, arašídy, vejce nebo mléko.

Žádné konzervační látky, umělé příchutě nebo syntetické barvy.

Aktivní forma CoQ10 v tomto produktu představuje zcela přirozenou formu koenzymu Q10.

Dávkování : 1 kapsle 1-2x denně, nejlépe s jídlem obsahujícím tuk.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte na chladném a suchém místě. 

Obsah balení : 60 měkkých želatinových kapslí

Combine with Combine with