Ubiquinol 100 mg, 60 softgel

1326 CZK
NO56
In stock
+

Ubichinol (ubiquinol) je redukovaná a aktivní forma koenzymu Q10 (CoQ10). Koenzym Q10 se nalézá ve všech buňkách těla, zejména ve vysokých koncentracích v srdci, a je nezbytný pro produkci mitochondriální energie a funguje jako vychytávač volných radikálů pocházejících z metabolismu tuků.

Tyto vlastnosti činí z Ubiquinolu skvělý doplněk pro podporu výroby energie a ochrany před radikály např. v srdci, mozku a neuronech. Bylo prokázáno, že ubiquinol je vysoce biologicky dostupný a přidání MCT oleje (triglyceridy se středním řetězcem) k tomuto produktu přirozeně zlepšuje jeho rozpustnost a zvyšuje střevní absorpci a tím vytváří produkt s vynikající biologickou hodnotou.

Ubiquinol hlavní znaky: 

  • Aktivní forma koenzymu Q10
  • Vyšší biologická dostupnost
  • Kaneka - značka kvalitního ubichinolu
  • GMP kvalita
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 měkká želatinová kapsle : Ubichinol (Kaneka Ubiquinol) (redukovaná forma CoQ10) 100 mg *;*-Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : MCT olej (triglyceridy se středním řetězcem), kapsle z měkké želatiny (želatina, glycerin, voda, rohovník) a včelí vosk.

Neobsahuje přísady pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Aktivní forma CoQ10 v tomto produktu obsahuje pouze přirozenou formu CoQ10 vyrobenou fermentací.

Dávkování : 1 kapsle denně, nejlépe s jídlem obsahujícím tuk.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré stravy.

Uchovávejte na chladném a suchém místě..

Combine with Combine with