Pure Collagen (kolagen typu I a III), 200 g, čistý prášek

432 CZK
DR41
In stock
+

Doctor’s Best čistý kolagen typu 1 a 3 obsahuje čistý kolagenový protein, který přispívá k růstu a udržování zdravých tkání. Kolagen je strukturní protein, který je zásadně zodpovědný za sílu a pružnost kostí, klouby, šlachy, vazy, vlasy, kůži, nehty a další tkáně v celém těle.

Kolagen typu 1 a 3 je enzymaticky hydrolyzován na jednotlivé kolagenní peptidy s malou velikostí molekul pro optimální absorpci a využití tělem. Díky nízké molekulární hmotnosti peptidů poskytuje vylepšenou biologickou dostupnost kolagenu.

Doctor’s Best, Pure Collagen (kolagen typu 1 a 3), 200 g, čistý prášek :

  • Základní strukturální podpora
  • Pomáhá podporovat zdravé vlasy, pokožku a nehty
  • Podporuje sílu a pružnost kostí, kloubů, šlach a vazů
  • Non GMO
  • Bez lepku / bez sóji
  • Doplněk stravy
Značka:
Doctor's Best

Složení v dávce 1 odměrka (6,6 gramů) : Kalorie 24; Protein (jako hydrolyzovaný kolagen typu 1 a 3) 6 g (12 %*), Hydrolyzovaný kolagen typu 1 a 3 (hovězí) 6,6 g (6600 mg) **; **- Denní referenční hodnota příjmu není stanovena.

* Denní hodnota založena na 2 000 kalorické stravě.

Další ingredience : Žádné

Dávkování : Rozpusťte 1 odměrku prášku v malém množství vody nebo džusu. Přidejte dalších 150-200 ml tekutiny, dobře promíchejte a vypijte na lačný žaludek alespoň 30 minut před jídlem.

Pro dosažení optimální absorpce kolagenu, neužívejte žádné další proteinové doplňky do jedné hodiny po konzumaci.

Upozornění : Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte nebo užíváte-li nějaké léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí.

Obsah balení : 200 g, čistý prášek

Combine with Combine with