Psyllium Husk caps (psyllium) 700 mg, 180 kapslí

490 CZK
NO111
In stock
+

Průzkumy ukázaly, že obsah vlákniny v typické západní stravě bývá obvykle asi polovinou doporučené úrovně příjmu. Psyllium (plantago ovata) a jablečný pektin (součást jablečné vlákniny) v tomto produktu mohou být dobrým způsobem, jak zvýšit příjem vlákniny.

Psyllium má schopnost nabobtnat až na 50x velikost svého původního objemu, v přítomnosti tekutiny. Kombinace vlákniny psyllium a jablečného pektinu v kapslích tak představuje pohodlnou kombinaci pro zvýšení hladiny vlákniny, bez nutnosti rozpouštět prášek v nápoji. Je důležité zapít dostatečným množstvím vody.

Psyllium 700 mg, 180 kapslí :

  • Dobré zažívání
  • S 50 mg jablečného pektinu
  • Pomáhá udržovat pravidelnost zažívání
  • Non-GMO
  • GMP kvalita
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 2 kapsle : Kalorie 5; Celkový obsah sacharidů 1,2 g ; Vláknina 1 g ; Z toho rozpustná vláknina 0,9 g, nerozpustná vláknina 0,1 g; Prášek Psyllium Husk (slupka / semeno) 1,4 g (1 400 mg)**; Jablečný pektin prášek 100 mg**; ** - Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Želatina (tobolka), stearát hořečnatý (rostlinný zdroj), kyselina stearová (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Neobsahuje přísady z kvasnic, pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, mořských plodů nebo stromových ořechů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 2 kapsle spolu s 250 ml tekutiny 2-3x denně.

Upozornění: Tento produkt by měl být užíván alespoň s jednou plnou sklenicí tekutiny. Užívání tohoto produktu bez dostatečného množství tekutiny může způsobit udušení. Neužívejte tento produkt, pokud máte potíže s polykáním.

Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah balení : 180 kapslí

Combine with Combine with