Ušetříte 9 %

MCT Oil, 1000 mg, 150 softgel kapslí

List price: 525 CZK
479 CZK
You save: 46 CZK (9%)
NO103
In stock
+

Triglyceridy se středním řetězcem (MCT) jsou tuky, které se přirozeně hojně vyskytují v kokosovém oleji. Jsou snadněji a rychle stravitelné než jiné typy tuků. MCT olej je snadno absorbován z trávicího traktu a velmi rychle metabolizován. Podporuje využití tuku spíše pro energii než pro ukládání do zásob. Některé studie naznačují, že nahrazení běžných tuků ve zdravé stravě MCT olejem, může přispět k podpoře správné váhy a složení těla.

MCT olej obsahuje přirozeně se vyskytující mastné kyseliny, kyselinu kaprylovou (C8: 0) a kyselinu kaprinovou (C10: 0).

MCT olej(triglyceridy se středním řetězcem) 150 softgel kapslí :

  • Ketogenní zdroj energie
  • Termogenní
  • Non-GMO
  • GMP kvalita
  • Košer
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 3 softgel : Kalorie 25; Celkový tuk 3 g (4 %*); Nasycený tuk 3 g (15 %*); MCT olej (triglyceridy se středním řetězcem) (z kokosového oleje / oleje z palmových jader) 3 g (3 000 mg)**; *- Referenční hodnota příjmu; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Softgel kapsle (hovězí želatina, glycerin, voda). Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, sóju, kukuřici, mléko, vejce, ryby nebo mořské plody.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

MCT olej od Now Foods pochází z kokosového oleje / oleje z palmových jader, který je získáván udržitelným způsobem.

Dávkování : 3 softgel kapsle 1 až 5x denně, s jídlem.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Olej MCT může způsobit podráždění trávicího traktu. Chcete-li riziko tohoto projevu snížit, užívejte společně s jídlem.

Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Nejezte balíček k udržování čerstvosti. Uchovávejte jej v lahvičce.

Obsah balení : 150 softgel kapslí