Horny Goat Weed (Škornice) extrakt 750mg, 90 tablet

Now Foods , Cena na gram: 5
525 CZK
NO08
In stock
+

Škornice šípolistá (epimedium sagittatum) je okrasná bylina, která má také dlouhou historii tradičního používání v tradiční čínské medicíně. V Číně se škornice šípolistá nazývá yin yang huo,protože je bráno jako tonikum pro ženu (yin) a muže (yang). O škornici se v tomto tradičním přístupu říká, že tonizuje "životní bránu" - termín používaný k označení "vitální energie" u mužů. Tento extrakt z škornice je standardizován na množství látky Icariin, jeho hlavní aktivní složku a je kombinován s Macou(Lepidium meyenii), další bylinou ceněnou pro své tonifikační vlastnosti.

Škornice (epimedium) je vhodná v těchto oblastech :

  • 750 mg v jedné tabletě
  • 150 mg extraktu z kořene Maca navíc
  • Vhodné pro muže a ženy
  • GMP kvalita
  • Vhodné i pro vegetariány / vegany
  • Doplněk stravy

Fertility Combo

+
+
+
+
Total list price 2550 CZK
Price for all 2400 CZK
You save (6%) 150 CZK
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 tableta : Extrakt z škornice (Epimedium brevicornum)(nadzemní části/list)(minimálně 3% Icariin) 750 mg**, Maca - řeřicha peruánská (Lepidium meyenii)(kořen) 150 mg**;** - Doporučená denní dávka není stanovena. 
Další ingredience : Celulóza, kroskarmelóza sodná, kyselina stearová (rostlinný zdroj),oxid křemičitý, stearan hořečnatý (rostlinný zdroj)  a rostlinný povlak tablety.
Neobsahuje kvasnice,sóju, pšenici, lepek, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.  V tomto produktu se mohou vyskytnout přírodní změny barev.
Dávkování : 1 tableta denně, nejlépe společně s jídlem.
Upozornění : Pouze pro dospělé. Nedoporučuje se těhotným nebo kojícím ženám. poraďte se s lékařem, pokud užíváte léky nebo máte zdravotní stav (včetně srdečních a plicních onemocnění). Uchovávejte mimo dosah dětí. Nejezte balíček k udržení čerstvosti. Uchovávejte ho v lahvičce.
Hmotnost : 190 g (odchylka +/- 5g). 90 tablet