Fosfatidylserin slunečnicový (Sharp-PS) 100 mg, 60 softgel kapslí

692 CZK
HO26
Out of stock

Slunečnicový fosfatidyl serine Sharp-PS od značky Healthy Origins je jedinečný fosfatidyl serin, bez sóji získávaný z evropského slunečnicového lecitinu bez GMO.

Fosfatidylserin je fosfolipidová sloučenina, která se přirozeně nachází v membránách mozkových buněk, ale s postupujícím věkem se naše přirozené hladiny fosfatidylserinu začínají snižovat, což může ovlivnit kognitivní schopnosti. Bohužel se ukázalo, že získání dostatečného množství fosfatidylserinu prostřednictvím stravy je docela obtížné. To je důvod, proč se mnoho jedinců rozhodlo užívat doplňky fosfatidylserinu.

Suplementace phosphatidylserinem může pomoci doplnit snížené hladiny tohoto fosfolipidu a zvýšit kognitivní výkon a soustředění, vyživovat membrány mozkových buněk a podporovat zdravé mozkové funkce.

Slunečnicový fosfatidylserin Sharp-PS 100 mg, 60 softgels :

  • Slunečnicový fosfatidylserin
  • Kvalita značky Sharp-PS
  • Non-GMO
  • Bez sóji
  • Podpora mozku
  • Doplněk stravy
Značka:
Healthy Origins

Složení v dávce 1 softgel kapsle : Fosfatidylserin (ze slunečnicového lecitinu) (jako Sharp-PS Green) 100 mg*; * - Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Želatina, glycerin, čištěná voda.

Neobsahuje lepek, pšenici, ryby, mořské plody, vejce, sóju, arašídy nebo mléko.

Dávkování : 1 softgel kapsle 1-3x denně.

Upozornění : Trpíte-li onemocněním, užíváte-li léky, jste-li těhotná nebo kojíte, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

Nepřekračujte denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Obsah balení : 120 softgel kapslí

Combine with