Ušetříte 7 %

Flax Oil (lněný olej) 1000 mg, 120 softgel kapslí

List price: 370 CZK
345 CZK
You save: 25 CZK (7%)
NO164
In stock
+

Lněný olej je přírodní bohatý zdroj alfa-linolenové kyseliny (ALA), jedné ze základních omega-3 mastných kyselin. ALA je považována za esenciální mastnou kyselinu, protože ji tělo nemůže vyrobit z jiných tuků a musí ji získat ze stravy. Jako jedna z omega 3 kyselin, pomáhá k vyrovnání přebytků omega 6 kyselin v moderní stravě. Lněný olej je též ceněný jako podpora udržování zdravé kůže.

Tento lněný olej byl speciálně lisován tak, aby co nejvíce zachoval původní stav oleje v semenech. Mimořádná pozornost byla při vývoji produktu věnována zabránění oxidace tohoto citlivého oleje a zabránění jakékoliv kontaminace. Olej, který normálně velice rychle oxiduje a žlukne je hermeticky uzavřen v měkkých gelových kapslí a umožňuje Vám dopřávat si panenský lněný olej v nejvyšší kvalitě bezpečně a velmi pohodlně.

Now Foods, Flax Oil (lněný olej) 1000 mg, 120 softgel kapslí :

  • Veganské složení
  • Kardiovaskulární podpora
  • Omega-3 (ALA)
  • Lisované za studena, bez hexanu
  • Non-GMO
  • GMP kvalita
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 rostlinná softgel kapsle : Kalorie 10; Celkový tuk 1 g (1% RHP*); Lněný olej z lněného semene (Linum usitatissimum) (lisovaný za studena, bez hexanu) 1 g (1 000 mg) **; *-Referenční hodnota příjmu; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Vegetariánský softgel (glycerin, modifikovaný škrob, karagenan, voda).

Každý softgel obvykle obsahuje 50% přirozeně se vyskytující kyseliny alfa-linolenové (omega-3).

Není vyrobeno z pšenice, kvasnic, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb nebo měkkýšů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 1 softgel 1-3x denně s jídlem

Upozornění : Pouze pro dospělé. Lněný olej je obecně dobře snášen, ale může být spojen s mírnými dočasnými gastrointestinálními obtížemi.

Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky nebo máte zdravotní obtíže, především alergie na lněné semeno.

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Po otevření uchovávejte na suchém a chladném místě.

Obsah balení : 120 softgel kapslí

 

Combine with