Ušetříte 14 %

Dairy Digest Complete, 90 rostlinných kapslí

List price: 566 CZK
485 CZK
You save: 81 CZK (14%)
NO116
In stock
+

Now Foods Dairy Digest Complete je komplexní směs enzymů, která je vytvořena tak, aby usnadňovala trávení mléčných výrobků. Intolerance na mléčné výrobky je často způsobena neschopností trávit mléčný cukr známý jako laktóza.

Nesnášenlivost na mléčné výrobky však také často souvisí s mléčnými proteiny a tuky, které jsou pro osoby trpící nesnášenlivostí na mléko těžko stravitelné. Tento produkt kombinuje laktázu pro trávení laktózy s proteázami a lipázami, které speciálně cílí na trávení mléčných proteinů a tuků.

Enzymy Dairy Digest Complete :

  • Enzymy pro trávení mléka
  • Tráví laktózu, mléčné proteiny a tuky
  • Maximální trávení mléka a mléčných výrobků
  • Vhodné i pro vegetariány / vegany
  • GMP kvalita
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 rostlinná kapsle : BioCore Dairy Ultra 108 mg** (směs mléčných enzymů)(Proteáza (z Aspergillus niger a Aspergillus oryzae) 630 BLGU**; Laktáza (z Aspergillus oryzae) 1 000 ALU**; Lipáza (z Candida rugosa) 600 FIP**; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Rýžové otruby, celulóza (rostlinná kapsle) a oxid křemičitý.

Není vyrobeno z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, mořských plodů nebo ořechů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 1 kapsle s nebo před každým jídlem obsahujícím mléko. Jedna kapsle tráví mléčné výrobky odpovídající jednomu šálku plnotučného mléka.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Nejezte sáček k udržení čerstvosti. Uchovávejte v nádobce.

Obsah balení : 90 rostlinných kapslí

Combine with Combine with