Creatine Monohydrate Micronised 500 g

492 CZK
NO108
In stock
+

Kreatin je látka, která se přirozeně vyskytuje v těle, především v kosterním svalstvu. Funkcí kreatinu je sloužit jako předchůdce adenosintrifosfátu (ATP), což je forma chemické energie používané všemi buňkami.

Tělesné zásoby kreatinu vytvářejí nádrž snadno dostupné ATP pro produkci energie, která je nezbytná pro umožnění rychlých dávek energie a síly. Studie ukázaly, že suplementace kreatinem může pomoci udržovat existující svalovou tkáň, podporovat růst a vývoj svalové hmoty a podporovat optimální výkon během krátkodobého intenzivního cvičení.

Mikronizovaný kreatin monohydrát od Now Foods neobsahuje žádné přísady ani konzervační látky.

Kreatin Monohydrát mikronizovaný 500 g :

  • Čistý prášek
  • Produkce ATP
  • Bez steroidů
  • Vegan + Košer
  • Non-GMO
  • GMP kvalita
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 a ½ lžičky (přibližně 4,2 g) : Kreatin monohydrát 4,2 g (4 200 mg)*; * - Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Žádné.

Neobsahuje přísady z kvasnic, pšenice, lepku, sóji, kukuřice, mléka, vajec, ryb, mořských plodů nebo ořechů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : Zamíchejte jeden a půl lžičky v ovocné šťávě nebo jiné slazené tekutině 3 až 4x denně, před a po cvičení, během prvních 7 dnů. Poté, pro udržovací dávku, používejte 1 až 3x denně. Mezi jednotlivými dávkami nechte odstup 3 až 4 hodiny.

Pro nepřetržité používání po uplynutí měsíce užívejte jednu porci denně.

S tímto výrobkem užívejte velké množství tekutin.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním (zejména s potížemi ledvin), jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.

Obsah balení : 500 g čistého prášku. Porcí na kontejner: asi 119.

Combine with Combine with