Citrus Bioflavonoids 700 mg, 100 kapslí

556 CZK
NO117
In stock
+

Bioflavonoidy z citrusů jsou polyfenolové sloučeniny, které se nacházejí v citronech, limetkách, pomerančích, grapefruitech a mandarinkách. Bioflavonoidy slouží k ochraně buněk před volnými radikály, které mohou ohrozit mnoho buněčných funkcí. Mezi mnoho specifik bioflavonoidů patří jejich schopnost podporovat odpověď imunitního systému a podporovat udržování zdravého vaskulárního systému. Tento produkt je obohacen o vitamín C pro jeho synergický účinek.

Citrusové bioflavonoidy, 100 kapslí :

  • Bioflavonoidy z citrusů
  • Plus Vitamín C a Rutin
  • Non-GMO
  • GMP kvalita
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 2 kapsle : Komplex citrusových bioflavonoidů 1,4 g (1400 mg)**; Vitamin C (jako kyselina askorbová) 100 mg* (167 %*); Rutinový prášek (Sophora japonica) (květ) 100 mg**; *- Denní referenční hodnota příjmu; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Želatina (kapsle) a stearát hořečnatý (rostlinný zdroj).

Není vyrobeno z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, mořských plodů nebo ořechů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 2 kapsle denně.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Nejezte sáček k udržení čerstvosti. Uchovávejte v nádobce.

Obsah balení : 100 kapslí

Combine with Combine with