Children’s DHA Gummies, Tropical Punch, 30 gumových bonbonů

684 CZK
NN03
Out of stock

Dětské gumové bonbony s omega kyselinou DHA obsahují 600 mg čistých omega-3 mastných kyselin, zabalených do chutné odměny s tropickou příchutí, kterou děti milují.

Pro děti může být těžké získat dostatek omega-3 mastných kyselin, zvláště pokud nejedí hodně ryb. Žádné dítě však neodolá lahodnému žvýkacímu bonbonu. Children´s gummy DHA ™ obsahuje podstatnou dávku 600 mg omega-3 denně, zabalené do chutné, tropické příchuti.

Tyto gumové bonbony jsou ideální i pro cestování, jelikož jsou dodávány balené v individuálně uzavřených, blistrech pro lepší komfort. S čerstvým, čistým a účinným omega-3 rybím olejem v lahodném gumovém produktu s nulovým obsahem cukru jsou snadným způsobem, jak přimět děti, aby si každý den užívaly rybí olej.

Nordic Naturals, Children’s DHA Gummies, Tropical Punch, 30 gumových bonbonů :

  • 600 mg celkových omega-3
  • Lahodný omega-3 rybí olej pro děti od 2 let
  • Podporujte zdravý vývoj mozku a nervového systému
  • 355 mg DHA, 145 mg EPA
  • Lahodná tropická chuť s nulovým obsahem cukru
  • Žádná umělá barviva, příchutě ani konzervační látky
  • Non-GMO
  • Doplněk stravy
Značka:
Nordic Naturals

Složení v dávce 1 gumový bonbon : Kalorie 10; Celkový tuk 1 g; Nasycený tuk 0 g; Trans-tuky 0 g; Omega-3 celkové 600 mg; EPA (kyselina eikosapentaenová) 145 mg**; DHA (kyselina dokosahexaenová) 355 mg**; Ostatní Omega-3 100 mg**; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Dávkování : Pro děti od 2 do 6 let jedna gumový bonbon denně nebo podle pokynů vašeho lékaře.

Další ingredience : Čištěný hlubinný rybí olej (z ančoviček a sardinek), xylitol, čištěná voda, sorbitol, želatina, citrát sodný, kyselina jablečná, přírodní aroma, paprikový extrakt (pro barvu), stevia, řepkový olej

Žádný lepek, mléčné deriváty ani umělá barviva nebo příchutě. Rybí olej je zpracovaný v Norsku.

Upozornění : Neužívejte, pokud je těsnění díky špatné manipulaci poškozené nebo chybí. Pokud jste alergičtí na jód, nebo používáte jakékoliv léky (zejména těch na ředění krve), poraďte se před použitím s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Nepodávejte zvířatům, obsahuje xylitol.

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah slunečních paprsků.

Obsah balení :30 gumových žvýkacích bonbonů

Combine with Combine with