Butterbur with Feverfew ( Devětsil s Řimbabou), 60 veg.kaplí

710 CZK
NO166
In stock
+

Devětsil lékařský používají evropští bylinkáři po celá desetiletí a vědecké studie naznačují, že sloučeniny petasiny, obsažené v devětsilu, mohou podporovat průtok krve do mozku a podporovat normální funkce oběhové soustavy. Devětsil v tomto produktu je také bez nežádoucích pyrrolizidinových alkaloidů (PA), takže jej lze pravidelně používat. Now Foods Butterbur obsahuje také kopretinu řimbabu. Tento produkt navíc kombinuje devětšil s kopretinou řimbabou (Feverfew), jež je v našich končinách také tradičně používána na bolesti hlavy, migrény či ženské obtíže.

Now Butterbur with Feverfew ( Devětsil s Řimbabou), 60 veg.kaplí :

  • Devětsil lékařský s kopretinou řimbabou
  • Podporuje zdravý průtok krve do mozku
  • GMP kvalita
  • Vhodné i pro vegetariány / vegany
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 rostlinná kapsle : Extrakt z devětsilu lékařského (Petasites hybridus) (kořen) (min. 12 % seskviterpenů ve formě petasinů) 75 mg **; Řimbaba obecná (Tanacetum parthenium) (rostlina) 200 mg **; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Celulóza (kapsle), celulózový prášek, oxid křemičitý, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a kyselina stearová (rostlinný zdroj).

Není vyrobeno z přísad z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo ořechů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 1 kapsle 2-3x denně s jídlem.

Upozornění : Určeno pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, nebo užíváte léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Uchovávejte na suchém a chladném místě.

Nejezte sáček k udržování čerstvosti. Nechávejte jej v lahvi.

Obsah balení : 60 rostlinných kapslí.

Combine with