Brain Elevate, 60 rostlinných kapslí

623 CZK
NO118
In stock
+

Now Foods Brain Elevate je vědecky formulovaný mix pro podporu mozkových funkcí. Brain Elevate obsahuje Ginkgo biloba a RoseOx( standardizovaný extrakt z rozmarýnu), dva rostlinné výtažky známý svými vlastnostmi pro zachycování volných radikálů. Tento produkt je také formulován s fosfatidylserinem, L-glutaminem a cholinem jako kriticky důležitými živinami v mozku, aby bylo dosaženo optimálních výsledků.

Brain Elevate, 60 rostlinných kapslí :

  • Kognitivní podpora
  • S Ginkgo Biloba, RoseOx a fosfatidylserinem
  • Mozkové živiny
  • Non-GMO
  • GMP kvalita
  • Vhodné i pro vegetariány / vegany
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 rostlinná kapsle : Ginkgo extrakt (Ginkgo biloba) (list) (min. 24% ginkgoflavonglykosidů a 6% ginkgolidů) 50 mg **; RoseOx (standardizovaný extrakt z rozmarýnu) (Rosmarinus officinalis) (min. 6% kyseliny karnosové) 25 mg **; Fosfatidylserin 14 mg **; Huperzinový komplex (Huperzia serrata) (mech) 25 mcg **; Aminokyselina L-glutamin (volná forma) 125 mg **; Gotu Kola (Centella asiatica) (extrakt 4: 1) (list) 125 mg **; Cholin (jako Cholin bitartrát) 50 mg **; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Celulóza (kapsle), rýžová mouka, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Obsahuje sóju (fosfatidyl serin ze sójového lecitinu)(Non-GMO).

Není vyrobeno z přísad z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, mořských plodů nebo ořechů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 1 kapsle 1-2x denně. Nepřekračujte dávkování bez doporučení lékaře.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Není určené pro těhotné nebo kojící ženy. Máte-li zdravotní potíže (včetně onemocnění jater a poruch koagulace), užíváte léky (zejména antikonvulziva, antidepresiva a léky ovlivňující krvácení a srážlivost krve), nebo pokud plánujete operaci, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Nejezte sáček k udržení čerstvosti. Uchovávejte v láhvi.

Obsah balení : 120 rostlinných kapslí

Combine with Combine with