Betain HCL 648 mg , 120 rostlinných kapslí

498 CZK
NO145
In stock
+

Now Betain HCL je vytvořen tak, aby podporoval kyselé prostředí v žaludku a správné trávení. Kyselina chlorovodíková (HCL) se nachází v žaludku, kde pomáhá trávení bílkovin aktivací enzymu pepsinu. Pepsin je proteáza produkovaná v žaludku, která částečně rozkládá bílkoviny v potravinách. Produkce HCL má tendenci s věkem tendenci, proto doplnění HCL a pepsinu může pomoci zachovat správnou trávicí funkci. Tento produkt obsahuje rostlinou proteázu stabilní v kyselém prostředí žaludku s aktivitou rovnocennou živočišnému pepsinu.

Betain HCL 648 mg , 120 rostlinných kapslí:

  • Podpora trávení
  • Rostlinný pepsin
  • Vhodné pro vegetariány/vegany
  • Digestivní enzymy
  • GMP kvalita
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 3 rostlinné kapsle : Betain HCI 648 mg**; Proteáza stabilní v kyselém prostředí (pepsin získaný z Aspergillus niger) (150 SAPU) 150 mg**;** - Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Celulóza (rostlinná kapsle), celulózový prášek, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Není vyrobeno z přísad z kvasnic, pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, mořských plodů nebo ořechů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 1 kapsli před každým jídlem. Neužívejte na prázdný žaludek. Neužívejte, pokud máte žaludeční nebo dvanáctníkové vředy.

Upozornění : Určeno pro dospělé. Trpíte-li onemocněním (zejména žaludečním refluxem) , jste-li těhotná, kojíte, nebo užíváte-li léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Neužívejte, pokud máte žaludeční nebo dvanáctníkové vředy.

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Po otevření uchovávejte na suchém a chladném místě. Nekonzumujte sáček k udržení čerstvosti.

Obsah balení: 120 rostlinných kapslí.

Combine with Combine with