Arginin + Citrulin 500 / 250 mg, 120 rostlinných kapslí

764 CZK
NO125
In stock
+

Arginin a citrulin jsou dvě aminokyseliny, které jsou nedílnou součástí metabolismu a využití bílkovin, jakož i udržování svalové tkáně. Oba jsou klíčovými meziprodukty v močovinovém cyklu, kde se podílejí na detoxikaci amoniaku prostřednictvím produkce močoviny. Kromě toho arginin, který není použit na výrobu močoviny, vstupuje do obecné cirkulace, kde je poté distribuován do různých tkání a metabolizován pro další použití, jako je syntéza proteinů. Produkt obsahuje i citrulin, který je sám efektivnějším zdrojem argininu, avšak postrádá některé vlastnosti argininu. Dohromady tyto dvě aminokyseliny tvoří ideální kombinaci pro zvýšení NO, napumpování svalů, a lepší průtok krve.

Arginin + Citrulin, 120 rostlinných kapslí :

  • Ideální poměr argininu a citrulinu
  • 500 mg L-Argininu 250 mg L-Citrulinu
  • Metabolismus bílkovin
  • Skvělý NO booster
  • Košer
  • Non-GMO
  • GMP kvalita
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 rostlinná kapsle : L-arginin (volná forma) 500 mg **; L-Citrulin (volná forma) 250 mg **; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Hypromelóza (celulózová kapsle), oxid křemičitý, kyselina stearová (rostlinný zdroj), stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a mikrokrystalická celulóza.

Neobsahuje přísady z pšenice, lepku, sóji, kukuřice, vajec, ryb, mořských plodů nebo ořechů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 1 kapsle 2x denně.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním (zejména herpes, poškozené ledviny, nebo glaukom), jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky (zejména antihypertenziva, dusičnany nebo jiné léky na srdce), poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah balení : 120 kapslí

Combine with Combine with