Alpha GPC 300 mg, 60 kapslí

1094 CZK
NO51
In stock
+

Alpha GPC je přirozený fyziologický prekurzor acetylcholinu, neurotransmiteru, který souvisí s pamětí a dalšími kognitivními funkcemi. Alfa GPC je biologicky dostupnější než jiné formy cholinu a je známo, že dokáže překročit hematoencefalickou bariéru do mozku. V mozku a jiných nervových tkáních se Alpha GPC stává součástí buněčných membrán. Alfa GPC může zvýšit syntézu acetylcholinu v mozku a pomáhá podporovat kognitivní funkce, soustředění a duševní ostrost.

Alpha GPC hlavní znaky : 

  • Kognitivní podpora
  • Efektivní biologický zdroj cholinu
  • 300 mg
  • Vhodné i pro vegetariány
  • GMP kvalita
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 kapsle : Alfa GPC (L-alfa-glycerylfosforylcholin) (ze sóji) 600 mg**; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Celulóza (kapsle), prášek z celulózy, oxid křemičitý, kyselina stearová (rostlinný zdroj) a stearát hořečnatý (rostlinný zdroj).

Alpha GPC obsahuje sóju ze sójového lecitinu.

Neobsahuje přísady kvasinek, pšenice, glutenu, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo ořechů. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 2 kapsle dvakrát denně s jídlem, nejlépe brzy během dne.

Upozornění : Určeno pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Po otevření uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Nekonzumujte přiložený sáček k udržování čerstvosti. Nechávejte jej v nádobě.

Skladujte v suchu při teplotě do 25°C

Obsah : 60 rostlinných kapslí

Combine with Combine with