Ušetříte 15 %

ALA (kyselina alfa lipoová), Extra Strength, 600 mg, 60 rostlinných kapslí

List price: 733 CZK
625 CZK
You save: 108 CZK (15%)
NO227
In stock
+

Kyselina alfa-lipoová (ALA) je v těle přirozeně produkována ve velmi malém množství, ale je také obsažená v některých potravinách. ALA je jedinečná v tom, že může fungovat ve vodním i tukovém prostředí. ALA podporuje produkci glutathionu a dokáže také recyklovat vitamíny C a E, čímž zvyšuje jejich antioxidační aktivitu. Kromě toho může ALA pomoci udržovat zdravé nervové tkáně, podporovat správný metabolismus glukózy a podporovat zdravou kardiovaskulární funkci. Tento produkt obsahuje kyselinu alfa-lipoovou v nejlepší a nejsilnější dávce 600 mg v jedné kapsli. Kromě toho také obsahuje extrakt z hroznových jader (Grape seed extract) a velmi známý extrakt z černého pepře Bioperine pro zvýšení absorpce.

Now Foods Alpha Lipoic Acid (kyselina alfa lipoová), Extra Strength, 600 mg, 60 rostlinných kapslí:

  • Regenerace vlastních antioxidantů
  • S extraktem z hroznových semen a bioperinem®
  • Non-GMO
  • GMP kvalita
  • Vhodné i pro vegetariány / vegany
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 rostlinná kapsle : Kyselina alfa-lipoová 600 mg ** ; Extrakt z hroznových semen (Vitis vinifera) (standardizovaný na polyfenoly) 30 mg **; Extrakt z černého pepře (Bioperine®) 5 mg ** ; ** - Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Hypromelóza (celulózová tobolka), stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Není vyrobeno z přísad z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo ořechů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 1 kapsli denně, nejlépe s jídlem

Upozornění : Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním (zejména cukrovkou), jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte-li léky (zejména inzulín nebo antidiabetika), poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah balení : 60 rostlinných kapslí

Combine with Combine with