Ušetříte 9 %

D-Manóza 500 mg, 120 rostlinných kapslí

List price: 690 CZK
629 CZK
You save: 61 CZK (9%)
NO109
In stock
+

D-Manóza je přirozeně se vyskytující jednoduchý cukr, který tělo využívá k čištění močových cest a udržování zdravé výstelky močového měchýře. Metabolizuje se pouze v malém množství, přičemž přebytečné množství se rychle vylučuje močí, takže nenarušuje zdravou regulaci hladiny cukru v krvi. Klinické studie uvádějí, že D-manóza při pravidelném užívání podporuje normální funkci močových cest tím, že čistí a udržuje zdraví výstelky močového měchýře.

D-manóza 500 mg, 120 rostlinných kapslí :

  • Zdravé močové cesty
  • GMP kvalita
  • Non-GMO
  • Vhodné i pro vegetariány / vegany
  • Košer
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 veg kapsle : Kalorie 5; Celkový obsah sacharidů 1,5 g ; Celkový cukr 1,5 g ; D-manóza 1,5 g (1 500 mg) **; ** - Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Hypromelóza (rostlinná kapsle), rýžová mouka, kyselina stearová (rostlinný zdroj), stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Není vyrobeno z přísad z kvasnic, pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, mořských plodů nebo stromových ořechů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 3 kapsle 1-3x denně. Zapijte vodou nebo neslazenou šťávou, například brusinkovou.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah balení : 60 rostlinných kapslí

Combine with